terapia cellulitu

 Terapia cellulitu

Cellulit jest zaburzeniem polegającym na zaleganiu szkodliwych substancji przemiany materii pod skórą. Objawia się tzw. skórką pomarańcza szczególnie widoczną na udach oraz pośladkach.

 

terapia cellulitu polega na stosowaniu kompleksowych zabiegów redukujących zaleganie szkodliwych substancji przemiany materii oraz ujędrnianiu skóry poprzez zabiegi stymulujące mięśnie pośladkowe oraz tylnej części ud. Podstawowym zabiegiem, który przyczynia się do usunięcia szkodliwych substancji przemiany materii jest masaż bańką chińska. Masaż ten stosowany na uda oraz pośladki powoduje polepszenie krążenia, usuwanie szkodliwych substancji przemiany materii, które zalegając w okolicy ud i pośladków powodują, że skóra staje się wiotka i widoczne jest jej zmarszczenie. Miejscowe wytworzenie ciepła powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, przyśpieszenie przemiany materii, a co za tym idzie lepsze odżywienie skóry i tkanki podskórnej.

Uzupełnieniem masażu banką chińska jest elektrostymulacja mięśni pośladkowych oraz tylnej części ud. Elektrostymulacja jest zabiegiem ujędrniającym mięśnie ud oraz pośladków, który polega na pobudzaniu mięśni do skurczów za pomocą impulsów generowanych przez aparat do stymulacji mięśniowej. Za pomocą 2 par elektrod które umieszczone są na pośladkach mięśnie kurczą się co pozwala na wykonanie przez nie pracy taką jakie by wykonały w trakcie 30 minutowego treningu na siłowni. Pozwala to na osiągnięcie podobnego efektu bez forsownych ćwiczeń.

 

Zapraszam wszystkie Panie, które chcą pozbyć się cellulitu i ujędrnić swoje ciało. Współpracuje także z dietetykiem, który pomoże w rozpisaniu diety oraz doradzi w ćwiczeniach i poleci suplementy odpowiednie w kuracji antycellulitowej

 masaż bańką chińska