Opinie

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Piotr Zemła - Fizjoterapia
Average rating:  
 27 reviews
by Dariusz on Piotr Zemła - Fizjoterapia

Leczyłem u Piotra Zemły dyskopatię oraz bóle odcinka szyjnego kręgosłupa . Po kilku zabiegach i codziennych ćwiczeniach bóle ustąpiły, od ponad roku mam spokój z kręgosłupem. Pomógł również przy bólach barku.Piotr Zemła to specjalista w swojej dziedzinie, który za każdym razem robi na mnie ogromne wrażenie posiadaną wiedzą, fachowym tłumaczeniem dolegliwości i skutecznością zabiegów. Polecam.

by ela on Piotr Zemła - Fizjoterapia

Ja również polecam P.Piotra. Fachowa pomoc P.Piotra pomogła mi w moich bólach szyjnych. Ulga już po pierwszym zabiegu. W nocy budził mnie ból przy każdej zmianie pozycji na spaniu, teraz jest już dobrze, ból zniknął.

by bartek on Piotr Zemła - Fizjoterapia

witam, u Piotra byłem pierwszy raz jakieś dwa lata temu. Miałem problemy z kręgosłupem, przez co problemem było nawet zasznurowanie obuwia. W kilka wizyt spowodował totalną poprawę w funkcjonowaniu. Minął ponad rok od ostatniej wizyty i nie uskarżam się na żaden ból. Polecam, 100% fachowości, sumienności i dokładności w tym co Piotr robi!!

by Jadwiga on Piotr Zemła - Fizjoterapia

Grzegorz Trafiłem z ogromnym bólem kręgosłupa i już po pierwszej wizycie ból ustąpił. Ważne jest to,że terapia nie jest jednorazowa tylko wymaga kilku spotkań. Bardzo dobry specjalista oraz bardzo dobre podejście do pacjenta i fachowa wiedza. Polecam i na pewno skorzystam ja będzie potrzeba. Super lekarz!!!!!!!!!!!!!!!

by Katarzyna on Piotr Zemła - Fizjoterapia

Polecam. Pan Piotr to bardzo skuteczny profesjonalista.

by Karolina Mysłowice on Piotr Zemła - Fizjoterapia

Do Pana Piotra trafiłam z bólem ręki i chorym kręgosłupem ( zniesienie lordozy szyjnej ) Po wielu wizytach u innych lekarzy nikt nie potrafił zdiagnozować co dzieje się z moją ręką ( przeraźliwy ból w nadgarstku ) nawet lekarze ortopedii nie wiedzieli co się dzieje , na podstawie wielu badań szereg dolegliwości zostały wykluczone. Pan Piotr po dosłownie 10 minutach zdiagnozował zapalenie ścięgna i zalecił zastrzyk ( jestem w trakcie leczenia i już czuję różnice. Ponadto Pan Piotr zajął się moim kręgosłupem i jego mięśniami , znacznie się rozluźnił co tez spowodowało ,że ból się zmniejszył i jako jedyny zauważył ze oprócz zniesienia lordozy dwa kręgi zaczynają się zrastać wynikiem czego jest drętwienie kończyny , po kilku wizytach u tego przemiłego człowieka czuje się o niebo lepiej 🙂 aż miło chodzić do kogoś kto naprawdę zna się a rzeczy i wie co robi a zwłaszcza wie jak nam pomóc a dodatkowo nie traktuje człowieka jak klienta tylko naprawdę interesuje się jego zdrowiem. Ogromna wiedza , profesjonalizm i przemiły człowiek !

Polecam i to bardzo ! 🙂Karolina Mysłowice

by jacek on Piotr Zemła - Fizjoterapia
test

Po ponad czterech miesiącach bezskutecznego leczenia u wielu lekarzy,w końcu trafiłem na gabinet Pana Piotra który mi pomógł już po kilku wizytach ograniczając w znacznym stopniu ból odcinka lędźwiowego kręgosłupa i nogi,zalecając przy tym niezbędne ćwiczenia mające na celu pełny powrót do zdrowia. Bardzo dobry specjalista posiadający dużą wiedzę,a zarazem miły i sympatyczny człowiek którego polecam wszystkim mającym problemy z rwą kulszową i dyskopatią kręgosłupa.

by Marek z Babic on Piotr Zemła - Fizjoterapia

Specjalista w swojej dziedzinie. Po wizycie znaczna ulga, a wcześniej kręgosłup bolał niemiłosiernie. Dziękuję i pozdrawiam.

by Jacek on Piotr Zemła - Fizjoterapia

Po ponad czterech miesiącach bezskutecznego leczenia,u wielu lekarzy w końcu trafiłem na gabinet Pana Piotra który mi pomógł już po kilku wizytach ograniczając w znacznym stopniu ból odcinka lędźwiowego kręgosłupa i nogi,zalecając przy tym niezbędne ćwiczenia mające na celu pełny powrót do zdrowia. To bardzo dobry specjalista posiadający dużą wiedzę i doświadczenie,a zarazem sympatyczny człowiek którego polecam wszystkim mającym problemy z rwą kulszową i dyskopatią kręgosłupa.

by Dagmara on Piotr Zemła - Fizjoterapia

Polecam jako zadowolony pacjent moge tylko dodac ze w przyszlosci napewno odwiedze gabinet jesli tylko bedzie wymagalo tego moje zdrowie. Niesamowita poprawa w mozliwosci poruszania szyja oraz poprawa postawy w przeciagu paru tygodni. Moge tylko polecic.

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»