Forma człowieka jest ściśle powiązana zarówno z jego sprawnością ruchową, jak i stanem psychicznym. Mój gabinet to miejsce w centrum Oświęcimia, gdzie z dużym zaangażowaniem podejmuje działania na rzecz zdrowia fizycznego Pacjentów. Prowadzona przeze mnie rehabilitacja obejmuje szereg działań terapeutycznych, które poprzez dobranie odpowiednich metod czy technik mają na celu usprawnianie ciała. Praca nad funkcjonowaniem organizmu to często proces. Poprzez fachowe wsparcie zamienia się on w drogę pełną realnych celów. 

Rehabilitacja w Oświęcimiu – ratunek dla ciała

Fizjoterapia obok leczenia stanowi jedno z działań wspierających powrót do zdrowia Pacjenta. Wielu ludzi, czy to z racji wieku, wypadku lub choroby doświadcza dużych trudności związanych z  funkcjonowaniem organizmu. Dzięki odpowiedniej stymulacji ciała krok po kroku usprawniam niektóre funkcje, dążąc do polepszenia stanu chorego. Rehabilitację stosować można zarówno czasowo jako czynność wspierającą, jak i codziennie, co ma miejsce w przypadku trwałych schorzeń. To szansa na podniesienie jakości życia Pacjentów i ich rodzin.

Dlaczego to takie ważne?

Zdrowie charakteryzuje się całkowitą niezależnością. W moim gabinecie fizjoterapeutycznym podejmowane działania terapeutyczne są ukierunkowane na przywracanie sprawności. Samodzielność dla osób pojawiających się na rehabilitacji jest niezwykle ważna. Dążą oni do maksymalizacji swoich umiejętności, by na nowo czuć się inicjatorem swoich działań. Pełni determinacji, otrzymują dodatkową motywację, by objąć stery własnego życia. Podczas pierwszej wizyty usłyszysz wiele pytań. Dzieląc się historią swojej choroby, dajesz mi szansę na stworzenie planu terapeutycznego, który w sposób dokładny będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Aby coraz lepiej wspierać swoich Pacjentów, jako specjalista dbam o ustawiczny rozwój. W moim gabinecie wprowadziłem wiele unikatowych metod m.in.: manipulacje powięziowe wg Stecco, kinesiotaping czy chiropraktykę. Podczas pracy łączę różne techniki działania z ciałem, by jednocześnie korzystać z zalet wszystkich form. Jeśli szukasz rehabilitacji w Oświęcimiu lub okolicach, zadzwoń i umów się na wizytę już dziś. Daj sobie i ciału szansę na poprawienie sprawności!