W moim gabinecie, znajdującym się w centrum Oświęcimia, wykonuję różnego rodzaju lecznicze masaże, dzięki którym można zmniejszyć dolegliwości bólowe m.in. mięśni i stawów, a także wzmocnić układ odpornościowy oraz poprawić kondycję skóry.

Jako doświadczony masażysta, po wstępnej konsultacji z Pacjentem i rozpoznaniu problemu dobieram odpowiednią metodę terapii, która przyniesie możliwe najlepsze rezultaty. Wizyta w moim gabinecie to dobre rozwiązanie m.in. dla osób bardzo aktywnych fizycznie, które czują zmęczenie mięśni lub ból podczas ruchu. Odpowiednio dobrany i wykonany masaż zmniejsza ryzyko kontuzji, przyśpiesza regenerację tkanek i ułatwia przygotowanie się do kolejnych treningów.

Wizytę u masażysty polecam też kobietom zmagającym się z problemem cellulitu. W ograniczaniu go pomaga drenaż limfatyczny, czyli delikatny ucisk stymulujący układ chłonny, który poprawia wygląd skóry i ukrwienie, a do tego przyśpiesza usuwanie toksyn z organizmu.

Szeroka oferta obejmuje także m.in. refleksoterapię, czyli uciskanie stóp w odpowiednich miejscach, co stymuluje chore narządy wewnętrzne i może przyczyniać się do redukcji bólu kręgosłupa, zatok, czy głowy, nawet związanych z migreną.

Masaż w gabinecie centrum Oświęcimia

Aby umówić się na wizytę u masażysty, wystarczy skontaktować się ze mną telefonicznie, poprzez formularz na stronie, albo zrobić to osobiście. Gabinet znajduje się w dogodnej lokalizacji w centrum Oświęcimia. Oprócz masaży oferuję także zajęcia rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne. Podczas nich wykorzystuję unikalne metody, jak kinesiotaping, suche igłowanie, chiropraktyka, wyciąg lędźwiowy, oraz manipulacje powięziowe wg. Stecco.